Lecz się u specjalisty ortodoncji

Zapraszam na konsultacje ortodontyczne dla dzieci i dorosłych w gabinecie Dentifem. Umów wizytę przez portal Znany Lekarz i rozpocznij leczenie niewidocznymi nakładkami ortodontycznymi. Dla Pacjentów mieszkających w innej miejscowości/kraju istnieje możliwość zdalnego leczenia ortodontycznego!

Prostsze niż myślisz

Ortodonta Ortodontka Kielce leczenie Ortodontyczne Aparat na zęby KAROLINA ROKITA specjalista ortodoncji

Nazywam się Karolina Rokita

Jestem specjalistą ortodoncji. Pragnę dzielić się z Państwem doświadczeniem, wiedzą i walczyć z mitami, które powstały wokół prostowania zębów. Jeśli ten temat dotyka Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich, zachęcam Cię do rozgoszczenia się, czytania, oglądania i komentowania.

Ortodoncja to moja pasja

Ortodonta Ortodontka Kielce leczenie Ortodontyczne Aparat na zęby KAROLINA ROKITA specjalista ortodoncji

Nowoczesna, cyfrowa ortodoncja

Moją pasją jest wprowadzanie do codziennej pracy nowoczesnych, cyfrowych technologii. Jednym z głównych obszarów moich zainteresowań jest leczenie z wykorzystaniem niewidocznych nakładek (alignerów), które są wygodne, dają przewidywalne wyniki leczenia i dobrze wyglądają. Aby wyniki były przewidywalne, wymaga to od lekarza wielu szkoleń, webinarów, poświęconego czasu, wyobraźni przestrzennej, wyczucia estetyki oraz ogólnego doświadczenia w leczeniu ortodontycznym. Dowiedz się więcej o moich motywacjach.

Nowoczesne, bezbolesne leczenie na wyciągnięcie ręki!

Leczenie zgryzu otwartego
Komentarze: 0

Leczenie ortodontyczne zgryzu otwartego

12 stycznia 2024

Leczenie ortodontyczne zgryzu otwartego u dziecka

 

Leczenie ortodontyczne zgryzu otwartego. W ostatnim okresie do mojego gabinetu w Dentifem trafia zorza większa liczba dzieci, u których występuje zgryz otwarty.

Bardzo często dzieci te, zgłaszają się do gabinetu Dentifem po zaleceniu wizyty przez Logopedę lub swojego Stomatologa dziecięcego.

Obecnie, nowoczesne techniki ortodontyczne pozwalają leczyć takie wady u dzieci stosunkowo szybko i bezboleśnie. Na poniższym zdjęciu widoczne są efekty leczenia ortodontycznego mojej Pacjentki, a  tym przypadku zastosowałam leczenie z wykorzystaniem nakładek ortodontycznych.

Leczenie ortodontyczne zgryzu otwartego u dziecka

Dlaczego zaplanowałam leczenie z wykorzystaniem nakładek ortodontycznych?

  • Jest wygodne dla Pacjenta
  • Jest bezbolesne
  • Kiedy jest zaplanowane przez doświadczonego lekarza: jest bardzo skuteczne i efekty są szybko widoczne

 

Efekty na zdjęciach widoczne są po kilku miesiącach aktywnej terapii.

Leczenie ortodontyczne zgryzu otwartego

Leczenie ortodontyczne zgryzu otwartego jest planowane w różny sposób w zależności od wieku Pacjenta, jego zdrowia ogólnego i zaawansowania wady zgryzu. Współczesne ortodontyczne metody lecznicze bardzo pomagają w uzyskaniu dobrych wyników terapii logopedycznej, dzięki temu, że nakładki ortodontyczne są aparatami małymi, które nie przeszkadzają w mówieniu i ćwiczeniach logopedycznych. Leczenie nakładkami bardzo dobrze sprawdza się u dzieci wrażliwych, które generalnie nie lubią zmian i boją się bólu. Same dzieci określają nakładki ortodontyczne jako mało kłopotliwe, wygodne i co bardzo ważne mało widoczne. Dzięki temu, nie ma problemu z użytkowaniem ich podczas zajęć szkolnych, czy zajęć dodatkowych, w tym sportowych.

Należy pamiętać, że niezależnie od kontroli ortodontycznych, dziecko powinno być pod kontrolą stomatologa dziecięcego przez cały okres użytkowania aparatu nakładkowego.

 

 

Inny ciekawy przypadek ortodontyczny leczony z wykorzystaniem nakładek ortodontycznych możecie Państwo zobaczyć tutaj.

Zachęcam do śledzenia mojego konta na Instagramie, gdzie codziennie dzielę się interesującymi informacjami dotyczącymi ortodoncji.

W celu zapisania się na konsultacje ortodontyczne, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego z gabinetem Dentifem, od poniedziałku do piątku.

 

 

Ortodonta Kielce Ortodontka Kielce Karolina Rokita Ortodonta dziecięcy ortotropia leczenie ortodontyczne aparat na zęby Aparat Stały Aparat nakładkowy Nakładki ortodontyczne nakladki ortodontyczne alignery aligners orthodontist Orthodontics Ortho Specjalista ortodoncji Specjalizacja ortodoncja Dr Rokita

Komentarze

Logo Aparatka Białe

Cześć! Jestem Karolina i zawodowo zajmuję się prostowaniem zębów i mitów na temat aparatów, ortodoncji i stomatologii. Rozgość się – zapraszam, do czytania, oglądania, zadawania pytań i dzielenia się swoimi doświadczeniami.

Karolina Rokita

41 366 00 69
535 888 886
kontakt@doktoraparatka.pl

ul. Złota 26
25-015 Kielce, Polska

Napisz do mnie

    Copyright © 2019 doktoraparatka.pl Designed by: Logo SC