Lecz się u specjalisty ortodoncji

Zapraszam na konsultacje ortodontyczne dla dzieci i dorosłych w gabinecie Dentifem. Umów wizytę przez portal Znany Lekarz i rozpocznij leczenie niewidocznymi nakładkami ortodontycznymi. Dla Pacjentów mieszkających w innej miejscowości/kraju istnieje możliwość zdalnego leczenia ortodontycznego!

Prostsze niż myślisz

Ortodonta Ortodontka Kielce leczenie Ortodontyczne Aparat na zęby KAROLINA ROKITA specjalista ortodoncji

Nazywam się Karolina Rokita

Jestem specjalistą ortodoncji. Pragnę dzielić się z Państwem doświadczeniem, wiedzą i walczyć z mitami, które powstały wokół prostowania zębów. Jeśli ten temat dotyka Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich, zachęcam Cię do rozgoszczenia się, czytania, oglądania i komentowania.

Ortodoncja to moja pasja

Ortodonta Ortodontka Kielce leczenie Ortodontyczne Aparat na zęby KAROLINA ROKITA specjalista ortodoncji

Nowoczesna, cyfrowa ortodoncja

Moją pasją jest wprowadzanie do codziennej pracy nowoczesnych, cyfrowych technologii. Jednym z głównych obszarów moich zainteresowań jest leczenie z wykorzystaniem niewidocznych nakładek (alignerów), które są wygodne, dają przewidywalne wyniki leczenia i dobrze wyglądają. Aby wyniki były przewidywalne, wymaga to od lekarza wielu szkoleń, webinarów, poświęconego czasu, wyobraźni przestrzennej, wyczucia estetyki oraz ogólnego doświadczenia w leczeniu ortodontycznym. Dowiedz się więcej o moich motywacjach.

Nowoczesne, bezbolesne leczenie na wyciągnięcie ręki!

Komentarze: 0

Nowy uśmiech 10-letniego Pacjenta w Dentifem

30 lipca 2023

Nowy uśmiech 10-letniego Pacjenta w Dentifem

 

Na konsultacje specjalistyczne zgłaszają się do mnie pacjenci w różnym wieku. Tym razem, na wizycie pojawił się chłopiec, którego problemem był przodozgryz: jego dolne zęby zasłaniały górne zęby. Pomijając aspekty estetyczne, takie ustawienie zębów może powodować problemy z mową.

 

Po analizie przypadku, rozmowie z chłopcem i z jego rodzicami, wspólnie podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu leczenia z wykorzystaniem nakładek ortodontycznych. Jak widać na poniższych fotografiach: dobrze zaplanowane leczenie i dobra współpraca Pacjenta pozwoliły na uzyskanie widocznego efektu jeszcze przed zakończeniem leczenia.

 

 

Podczas leczenia chłopiec nie zgłaszał dolegliwości bólowych ani innych problemów związanych z użytkowaniem aparatów.

 

Więcej informacji na temat nakładek.

Zapisy na wizyty.

Komentarze

Logo Aparatka Białe

Cześć! Jestem Karolina i zawodowo zajmuję się prostowaniem zębów i mitów na temat aparatów, ortodoncji i stomatologii. Rozgość się – zapraszam, do czytania, oglądania, zadawania pytań i dzielenia się swoimi doświadczeniami.

Karolina Rokita

41 366 00 69
535 888 886
kontakt@doktoraparatka.pl

ul. Złota 26
25-015 Kielce, Polska

Napisz do mnie

    Copyright © 2019 doktoraparatka.pl Designed by: Logo SC