Lecz się u specjalisty ortodoncji

Zapraszam na konsultacje ortodontyczne dla dzieci i dorosłych w gabinecie Dentifem. Umów wizytę przez portal Znany Lekarz i rozpocznij leczenie niewidocznymi nakładkami ortodontycznymi. Dla Pacjentów mieszkających w innej miejscowości/kraju istnieje możliwość zdalnego leczenia ortodontycznego!

Prostsze niż myślisz

Ortodonta Ortodontka Kielce leczenie Ortodontyczne Aparat na zęby KAROLINA ROKITA specjalista ortodoncji

Nazywam się Karolina Rokita

Jestem specjalistą ortodoncji. Pragnę dzielić się z Państwem doświadczeniem, wiedzą i walczyć z mitami, które powstały wokół prostowania zębów. Jeśli ten temat dotyka Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich, zachęcam Cię do rozgoszczenia się, czytania, oglądania i komentowania.

Ortodoncja to moja pasja

Ortodonta Ortodontka Kielce leczenie Ortodontyczne Aparat na zęby KAROLINA ROKITA specjalista ortodoncji

Nowoczesna, cyfrowa ortodoncja

Moją pasją jest wprowadzanie do codziennej pracy nowoczesnych, cyfrowych technologii. Jednym z głównych obszarów moich zainteresowań jest leczenie z wykorzystaniem niewidocznych nakładek (alignerów), które są wygodne, dają przewidywalne wyniki leczenia i dobrze wyglądają. Aby wyniki były przewidywalne, wymaga to od lekarza wielu szkoleń, webinarów, poświęconego czasu, wyobraźni przestrzennej, wyczucia estetyki oraz ogólnego doświadczenia w leczeniu ortodontycznym. Dowiedz się więcej o moich motywacjach.

Nowoczesne, bezbolesne leczenie na wyciągnięcie ręki!

Leczenie ortodontyczne demontaż aparatu
Komentarze: 0

Leczenie ortodontyczne demontaż aparatu

20 stycznia 2024

Leczenie ortodontyczne demontaż aparatu: o czym musisz pamiętać?

Leczenie ortodontyczne demontaż aparatu

  1. Skontroluj stan swojego uzębienie u dentysty prowadzącego. Jeśli istnieje konieczność leczenia zębów, zaplanuj wizyty jak najszybciej.
  2. Stosuj retencję zaleconą przez ortodontę! Trzymaj się zaleceń dotyczących czasu jej użytkowania.
  3. Nie pomijaj zaleconych wizyt kontrolnych u ortodonty po demontażu aparatu ortodontycznego.
  4. Regularnie poddawaj się zabiegowi higienizacji jamy ustnej w celu utrzymania przestrzeni przy retencji stałej w dobrej kondycji.

Zakończenie leczenia ortodontycznego często jest szczęśliwym momentem dla każdego Pacjenta. Ważne jest, by pamiętać, że to tak naprawdę nie zdejmuje z Pacjenta odpowiedzialności związanej z dalszym dbaniem o zęby. Poza prawidłową higieną jamy ustnej i regularnymi wizytami u swojego dentysty pozostaje jeszcze bardzo ważna kwestia… Dbania o retencję!

 

RETENCJA ORTODONTYCZNA

Retencja może być różna w zależności od przypadku. Może obejmować naklejone na stałe retainery lub ruchome aparaty ortodontyczne. Każdy lekarz wydaje zalecenia dotyczące retencji indywidualnie dla swojego Pacjenta.

Więcej na mój temat znajdziesz tutaj.

Zajmuję się leczeniem ortodontycznym Pacjentów w każdym wieku. Dbam o indywidualne, holistyczne podejście do każdego przypadku. Pracuję w Dentifem.  Opinie na temat wizyt znajdziecie Państwo tutaj.

Ortodonta Kielce Ortodoncja Specjalista ortodoncji Karolina rokita Ortodontka aparat nakładkowy Nakładki ortodontyczne Nakladki alignery aligners orthodontics orthodontist retencja ortodontyczna Rokita

Komentarze

Logo Aparatka Białe

Cześć! Jestem Karolina i zawodowo zajmuję się prostowaniem zębów i mitów na temat aparatów, ortodoncji i stomatologii. Rozgość się – zapraszam, do czytania, oglądania, zadawania pytań i dzielenia się swoimi doświadczeniami.

Karolina Rokita

41 366 00 69
535 888 886
kontakt@doktoraparatka.pl

ul. Złota 26
25-015 Kielce, Polska

Napisz do mnie

    Copyright © 2019 doktoraparatka.pl Designed by: Logo SC