Lecz się u specjalisty ortodoncji

Zapraszam na konsultacje ortodontyczne dla dzieci i dorosłych w gabinecie Dentifem. Umów wizytę przez portal Znany Lekarz i rozpocznij leczenie niewidocznymi nakładkami ortodontycznymi. Dla Pacjentów mieszkających w innej miejscowości/kraju istnieje możliwość zdalnego leczenia ortodontycznego!

Prostsze niż myślisz

Ortodonta Ortodontka Kielce leczenie Ortodontyczne Aparat na zęby KAROLINA ROKITA specjalista ortodoncji

Nazywam się Karolina Rokita

Jestem specjalistą ortodoncji. Pragnę dzielić się z Państwem doświadczeniem, wiedzą i walczyć z mitami, które powstały wokół prostowania zębów. Jeśli ten temat dotyka Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich, zachęcam Cię do rozgoszczenia się, czytania, oglądania i komentowania.

Ortodoncja to moja pasja

Ortodonta Ortodontka Kielce leczenie Ortodontyczne Aparat na zęby KAROLINA ROKITA specjalista ortodoncji

Nowoczesna, cyfrowa ortodoncja

Moją pasją jest wprowadzanie do codziennej pracy nowoczesnych, cyfrowych technologii. Jednym z głównych obszarów moich zainteresowań jest leczenie z wykorzystaniem niewidocznych nakładek (alignerów), które są wygodne, dają przewidywalne wyniki leczenia i dobrze wyglądają. Aby wyniki były przewidywalne, wymaga to od lekarza wielu szkoleń, webinarów, poświęconego czasu, wyobraźni przestrzennej, wyczucia estetyki oraz ogólnego doświadczenia w leczeniu ortodontycznym. Dowiedz się więcej o moich motywacjach.

Nowoczesne, bezbolesne leczenie na wyciągnięcie ręki!

Komentarze: 0

Dlaczego nie przeprowadzam zdalnych pierwszorazowych konsultacji ortodontycznych?

07 listopada 2022

Dlaczego nie przeprowadzam zdalnych pierwszorazowych konsultacji ortodontycznych?

Nie przeprowadzam tego typu konsultacji ortodontycznych, ponieważ lecząc Pacjentów ortodontycznie biorę pod uwagę nie tylko samo ustawienie zębów Pacjenta w zgryzie. 

Analizie podlegają też:
 • Rysy twarzy Pacjenta.
 • Napięcie mięśni.
 • Sposób połykania.
 • Sposób oddychania.
 • Towarzyszące schorzenia.
 • Objawy ze strony stawów skroniowo-żuchwowych.
To tylko kilka kwestii, których nie jestem w stanie zbadać na odległość. Jest ich znacznie więcej! Staram się, by prowadzone przeze mnie leczenie było jak najbardziej przewidywalne, a jego efekty stabilne, stąd konieczność przeprowadzania wizyt pierwszorazowych w gabinecie.

Leczę jednak dużą grupę pacjentów, która nie mieszka w moim mieście, ponieważ na codzień pracuję z wykorzystaniem DentalMonitoring. DentalMonitoring to system zdalnego monitorowania leczenia. Dzięki temu, kiedy rozpoczynam leczenie u Pacjenta, jestem w stanie kontrolować ruchy jego zębów bez wizyt w gabinecie. Opiera się to oczywiście na precyzyjnie przygotowanym planie leczenia. Plan leczenia zawiera wszystkie te szczegóły, które wymieniłam powyżej oraz na leczeniu niewidocznymi nakładkami (alignerami).

Które wizyty muszą odbyć się w gabinecie?

 • Pierwsza konsultacja.
 • Skanowanie zębów (jeśli nie odbyło się na pierwszej konsultacji).
 • Oddanie nakładek ortodontycznych.
 • Wizyty pośrednie, z góry zaplanowane.
 • Demontaż attachmentów i naklejenie retencji.

O tym jak przygotować się na pierwszą konsultację nie mieszkając w moim mieście (tak by była ona jak najbardziej efektywna) przeczytacie tutaj:https://doktoraparatka.pl/wskazowki-dotyczace-pierwszorazowej-konsultacji-ortodontycznej/

Przygotowałam też krótki artykuł na temat zdalnego monitorowania leczenia:https://dentifem.pl/2022/10/17/dentalmonitoring/

Komentarze

Logo Aparatka Białe

Cześć! Jestem Karolina i zawodowo zajmuję się prostowaniem zębów i mitów na temat aparatów, ortodoncji i stomatologii. Rozgość się – zapraszam, do czytania, oglądania, zadawania pytań i dzielenia się swoimi doświadczeniami.

Karolina Rokita

41 366 00 69
535 888 886
kontakt@doktoraparatka.pl

ul. Złota 26
25-015 Kielce, Polska

Napisz do mnie

  Copyright © 2019 doktoraparatka.pl Designed by: Logo SC