Lecz się u specjalisty ortodoncji

Zapraszam na konsultacje ortodontyczne dla dzieci i dorosłych w gabinecie Dentifem. Umów wizytę przez portal Znany Lekarz i rozpocznij leczenie niewidocznymi nakładkami ortodontycznymi. Dla Pacjentów mieszkających w innej miejscowości/kraju istnieje możliwość zdalnego leczenia ortodontycznego!

Prostsze niż myślisz

Ortodonta Ortodontka Kielce leczenie Ortodontyczne Aparat na zęby KAROLINA ROKITA specjalista ortodoncji

Nazywam się Karolina Rokita

Jestem specjalistą ortodoncji. Pragnę dzielić się z Państwem doświadczeniem, wiedzą i walczyć z mitami, które powstały wokół prostowania zębów. Jeśli ten temat dotyka Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich, zachęcam Cię do rozgoszczenia się, czytania, oglądania i komentowania.

Ortodoncja to moja pasja

Ortodonta Ortodontka Kielce leczenie Ortodontyczne Aparat na zęby KAROLINA ROKITA specjalista ortodoncji

Nowoczesna, cyfrowa ortodoncja

Moją pasją jest wprowadzanie do codziennej pracy nowoczesnych, cyfrowych technologii. Jednym z głównych obszarów moich zainteresowań jest leczenie z wykorzystaniem niewidocznych nakładek (alignerów), które są wygodne, dają przewidywalne wyniki leczenia i dobrze wyglądają. Aby wyniki były przewidywalne, wymaga to od lekarza wielu szkoleń, webinarów, poświęconego czasu, wyobraźni przestrzennej, wyczucia estetyki oraz ogólnego doświadczenia w leczeniu ortodontycznym. Dowiedz się więcej o moich motywacjach.

Nowoczesne, bezbolesne leczenie na wyciągnięcie ręki!

Komentarze: 0

Wybielanie lampą BlancOne moje wrażenia :)

03 grudnia 2021

Obiecałam Wam post o moich wrażeniach dotyczących wybielania naszą nową lampą BlancOne. Jestem zadowolona, więc chętnie się podzielę 😉

Czym się różni wybielanie BlancOne od innych metod?

  1. Technologią – wybielanie tą metodą nie niszczy szkliwa i nie wywołuje nadwrażliwości, która towarzyszy innym technikom. W preparatach BlancOne uwalniany jest tlen singletowy, który jest bezpieczny i sprawdzony naukowo.
  2. Krótszym czasem naświetlania i stężeniem materiału.

Za pomocą tej lampy można przeprowadzić dwa rodzaje wybielania:

  • Pierwszy, BlancOne Click, rozjaśnia zęby o nawet 3-5 tonów i trwa… 10 minut! Jest to tzw. zabieg bankietowy – można go wykonać rano, a wieczorem na spokojnie iść na imprezę, nie martwiąc się trzymaniem kilkudniowej białej diety (czyli unikaniem kolorowego jedzenia) czy reakcją na słodkie/kwaśne jedzenie i picie. Zabieg BlancOne Click wykonuje się bezpośrednio po odpowiedniej higienizacji jamy ustnej. Preparat jest tak delikatny, że nawet jeśli ma kontakt z dziąsłem, nie powoduje podrażnienia. Bezpośrednio po zabiegu należy stosować białą dietę przez 2 godziny, a po sześciu godzinach można pić/jeść barwiące produkty, nawet czerwone wino. Efekt zabiegu BlancOne Click utrzymuje się około 3-6 miesięcy, a zęby nigdy nie wracają do wyjściowego koloru.
  • Drugi, BlancOne Touch. Jeśli oczekujesz rozjaśnienia zębów o kilkanaście tonów, warto rozważyć zabieg BlancOne Touch. Zaczyna się on tak samo jak BlancOne Click, odpowiednią higienizacją, następnie zęby podlegają trzem 8-minutowym cyklom wybielania.

Dla niezdecydowanych, zaleca się najpierw przeprowadzenie zabiegu BlancOne Click, w celu sprawdzenia, czy zęby są podatne na wybielanie oraz podjęcia decyzji co do oczekiwanego efektu.

Co do stężenia materiału, jest on delikatniejszy niż inne, stąd brak nadwrażliwości pozabiegowej.

Moje wrażenia

Uwierzcie mi, jestem strasznym tchórzem, jeżeli chodzi o zabiegi stomatologiczne 😉 Marcela wykazuje się zawsze ogromną cierpliwością, wykonując u mnie zabiegi higienizacji. W przeszłości miałam wykonywany zabieg nakładkowego wybielania zębów. Poza rozjaśnionym szkliwem, została mi po nim bardzo duża nadwrażliwość.

Bardzo bałam się ponownego rozjaśniania, ale postanowiłam sprawdzić, czy rzeczywiście po zabiegu BlancOne Click zęby nie bolą.

Czekałam w napięciu podczas gdy Marcela wyczyściła mi zęby, założyła rozwierak, posmarowała zęby żelem, włączyła lampę… i nic nie zaczęło boleć. Do tej pory jestem w szoku! Zabieg jest bardzo krótki, idealny dla takich niecierpliwych pacjentów jak ja. Po wyłączeniu lampy, Marcela zebrała z zębów żel, resztki wypłukałam i to był koniec zabiegu 🙂 Co najważniejsze, to rzeczywiście działa! Zęby są jaśniejsze, przynajmniej o 3 tony.:))

#wybielanie #wybielanieblancone #blancone #ortodonta #dentifem #ortodontakielce #orthodontics #karolinarokita

Komentarze

Logo Aparatka Białe

Cześć! Jestem Karolina i zawodowo zajmuję się prostowaniem zębów i mitów na temat aparatów, ortodoncji i stomatologii. Rozgość się – zapraszam, do czytania, oglądania, zadawania pytań i dzielenia się swoimi doświadczeniami.

Karolina Rokita

41 366 00 69
535 888 886
kontakt@doktoraparatka.pl

ul. Złota 26
25-015 Kielce, Polska

Napisz do mnie

    Copyright © 2019 doktoraparatka.pl Designed by: Logo SC