Lecz się u specjalisty ortodoncji

Zapraszam na konsultacje ortodontyczne dla dzieci i dorosłych w gabinecie Dentifem. Umów wizytę przez portal Znany Lekarz i rozpocznij leczenie niewidocznymi nakładkami ortodontycznymi. Dla Pacjentów mieszkających w innej miejscowości/kraju istnieje możliwość zdalnego leczenia ortodontycznego!

Prostsze niż myślisz

Ortodonta Ortodontka Kielce leczenie Ortodontyczne Aparat na zęby KAROLINA ROKITA specjalista ortodoncji

Nazywam się Karolina Rokita

Jestem specjalistą ortodoncji. Pragnę dzielić się z Państwem doświadczeniem, wiedzą i walczyć z mitami, które powstały wokół prostowania zębów. Jeśli ten temat dotyka Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich, zachęcam Cię do rozgoszczenia się, czytania, oglądania i komentowania.

Ortodoncja to moja pasja

Ortodonta Ortodontka Kielce leczenie Ortodontyczne Aparat na zęby KAROLINA ROKITA specjalista ortodoncji

Nowoczesna, cyfrowa ortodoncja

Moją pasją jest wprowadzanie do codziennej pracy nowoczesnych, cyfrowych technologii. Jednym z głównych obszarów moich zainteresowań jest leczenie z wykorzystaniem niewidocznych nakładek (alignerów), które są wygodne, dają przewidywalne wyniki leczenia i dobrze wyglądają. Aby wyniki były przewidywalne, wymaga to od lekarza wielu szkoleń, webinarów, poświęconego czasu, wyobraźni przestrzennej, wyczucia estetyki oraz ogólnego doświadczenia w leczeniu ortodontycznym. Dowiedz się więcej o moich motywacjach.

Nowoczesne, bezbolesne leczenie na wyciągnięcie ręki!

Komentarze: 0

Przypadek wyleczony w Dentifem z wykorzystaniem niewidocznych nakładek 

07 listopada 2022

Przypadek wyleczony w Dentifem z wykorzystaniem niewidocznych nakładek.

Posiadaczka tych pięknych zębów zgłosiła się do mojego gabinetu z powodu nachodzących na siebie zębów (stłoczenia zębów), które zaburzały estetykę uśmiechu. Po konsultacji podjęłyśmy decyzję o rozpoczęciu leczenia ortodontycznego  nakładkowego.

Pierwsze kilka dni w nakładkach ortodontycznych wymagało adaptacji. Później Pacjentka nie zgłaszała dolegliwości bólowych czy innych problemów związanych z użytkowaniem nakładek. 

Problem stłoczenia zębów udało się rozwiązać 🙂

Nakładki ortodontyczne pozwalają leczyć różne rodzaje wad zgryzu, ale leczenie musi być zaplanowane i kontrolowane przez lekarza. Nawet pozornie proste ruchy wymagają zastosowania odpowiednich protokołów, tak, by leczenie było efektywne i by nie zaszkodziło zdrowiu Pacjenta .

Dlaczego nie zdecydowałam się leczyć Pacjentki z wykorzystaniem stałego aparatu ortodontycznego (zamków)?

Przede wszystkich, leczenie stałym aparatem ortodontycznym długo trwa, około 1,5-2,5 roku. Przy niewielkich wadach zgryzu, nie wyobrażam sobie tak długiego leczenia, jeśli ten sam problem można rozwiązać w kilka miesięcy przy dobrze zaplanowanym leczeniu nakładkowym. Nakładki ortodontyczne można zdjąć i łatwo umyć  zęby. Podczas użytkowania aparatu ortodontycznego naklejone na stałe, trzeba bardzo się postarać by zadbać o odpowiednią higienę jamy ustnej. Nieczęsto się zdarza, by po demontażu aparatu ortodontycznego u pacjenta nie było ani jednego nowego ubytku czy odwapnienia.

 

Serdecznie zapraszam na konsultacje ortodontyczne. Leczę ortodontycznie zarówno dzieci i dorosłych. Prowadzę leczenia z wykorzystaniem niewidocznych nakładek oraz aparatów stałych.

Strona internetowa gabinetu Dentifem w Kielcach: https://dentifem.pl/

O leczeniu niewidocznymi nakładkami ortodontycznymi: https://doktoraparatka.pl/nakladki-ortodontyczne/

 

Wszystkie treści i zdjęcia są objęte prawami autorskimi.

 

Komentarze

Logo Aparatka Białe

Cześć! Jestem Karolina i zawodowo zajmuję się prostowaniem zębów i mitów na temat aparatów, ortodoncji i stomatologii. Rozgość się – zapraszam, do czytania, oglądania, zadawania pytań i dzielenia się swoimi doświadczeniami.

Karolina Rokita

41 366 00 69
535 888 886
kontakt@doktoraparatka.pl

ul. Złota 26
25-015 Kielce, Polska

Napisz do mnie

    Copyright © 2019 doktoraparatka.pl Designed by: Logo SC