Lecz się u specjalisty ortodoncji

Zapraszam na konsultacje ortodontyczne dla dzieci i dorosłych w gabinecie Dentifem. Umów wizytę przez portal Znany Lekarz i rozpocznij leczenie niewidocznymi nakładkami ortodontycznymi. Dla Pacjentów mieszkających w innej miejscowości/kraju istnieje możliwość zdalnego leczenia ortodontycznego!

Prostsze niż myślisz

Ortodonta Ortodontka Kielce leczenie Ortodontyczne Aparat na zęby KAROLINA ROKITA specjalista ortodoncji

Nazywam się Karolina Rokita

Jestem specjalistą ortodoncji. Pragnę dzielić się z Państwem doświadczeniem, wiedzą i walczyć z mitami, które powstały wokół prostowania zębów. Jeśli ten temat dotyka Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich, zachęcam Cię do rozgoszczenia się, czytania, oglądania i komentowania.

Ortodoncja to moja pasja

Ortodonta Ortodontka Kielce leczenie Ortodontyczne Aparat na zęby KAROLINA ROKITA specjalista ortodoncji

Nowoczesna, cyfrowa ortodoncja

Moją pasją jest wprowadzanie do codziennej pracy nowoczesnych, cyfrowych technologii. Jednym z głównych obszarów moich zainteresowań jest leczenie z wykorzystaniem niewidocznych nakładek (alignerów), które są wygodne, dają przewidywalne wyniki leczenia i dobrze wyglądają. Aby wyniki były przewidywalne, wymaga to od lekarza wielu szkoleń, webinarów, poświęconego czasu, wyobraźni przestrzennej, wyczucia estetyki oraz ogólnego doświadczenia w leczeniu ortodontycznym. Dowiedz się więcej o moich motywacjach.

Nowoczesne, bezbolesne leczenie na wyciągnięcie ręki!

Komentarze: 0

Praca dla lekarza ortodonty i dla lekarza dentysty

20 listopada 2021

Poszukujemy lekarza dentysty oraz lekarza ortodonty, który chciałby dołączyć do naszego zespołu. Mamy bardzo dużą bazę pacjentów, zarówno dzieci jak i dorosłych. Szukamy osób z minimalnie 3-letnim doświadczeniem, komunikatywnych i chcących rozwijać swoje umiejętności.

Potrzebujemy lekarza dentysty dobrze czującego się w leczeniu zachowawczym i protetycznym, w dowolnym zakresie. Jeśli lubisz leczyć tylko dzieci – to świetnie! Moi mali ortodontyczni pacjenci na Ciebie czekają 🙂 Jeśli Twoją mocną stroną jest leczenie dorosłych – doskonale, szczególnie, jeśli możesz pracować popołudniami.

W kwestii leczenia ortodontycznego również jesteśmy otwarci, możesz się zajmować tylko leczeniem dzieci, lub tylko leczeniem dorosłych, jeśli masz takie preferencje.

Zapraszamy do kontaktu, pod numerem telefonu 698677742 lub mailowo zarzad@dentifem.pl

Komentarze

Logo Aparatka Białe

Cześć! Jestem Karolina i zawodowo zajmuję się prostowaniem zębów i mitów na temat aparatów, ortodoncji i stomatologii. Rozgość się – zapraszam, do czytania, oglądania, zadawania pytań i dzielenia się swoimi doświadczeniami.

Karolina Rokita

41 366 00 69
535 888 886
kontakt@doktoraparatka.pl

ul. Złota 26
25-015 Kielce, Polska

Napisz do mnie

    Copyright © 2019 doktoraparatka.pl Designed by: Logo SC