Lecz się u specjalisty ortodoncji

Zapraszam na konsultacje ortodontyczne dla dzieci i dorosłych w gabinecie Dentifem. Umów wizytę przez portal Znany Lekarz i rozpocznij leczenie niewidocznymi nakładkami ortodontycznymi. Dla Pacjentów mieszkających w innej miejscowości/kraju istnieje możliwość zdalnego leczenia ortodontycznego!

Prostsze niż myślisz

Nazywam się Karolina Rokita

Jestem specjalistą ortodoncji. Pragnę dzielić się z Państwem doświadczeniem, wiedzą i walczyć z mitami, które powstały wokół prostowania zębów. Jeśli ten temat dotyka Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich, zachęcam Cię do rozgoszczenia się, czytania, oglądania i komentowania.

Ortodoncja to moja pasja

Nowoczesna, cyfrowa ortodoncja

Moją pasją jest wprowadzanie do codziennej pracy nowoczesnych, cyfrowych technologii. Jednym z głównych obszarów moich zainteresowań jest leczenie z wykorzystaniem niewidocznych nakładek (alignerów), które są wygodne, dają przewidywalne wyniki leczenia i dobrze wyglądają. Aby wyniki były przewidywalne, wymaga to od lekarza wielu szkoleń, webinarów, poświęconego czasu, wyobraźni przestrzennej, wyczucia estetyki oraz ogólnego doświadczenia w leczeniu ortodontycznym. Dowiedz się więcej o moich motywacjach.

Nowoczesne, bezbolesne leczenie na wyciągnięcie ręki!

Komentarze: 0

Praca dla lekarza ortodonty i dla lekarza dentysty

20 listopada 2021

Poszukujemy lekarza dentysty oraz lekarza ortodonty, który chciałby dołączyć do naszego zespołu. Mamy bardzo dużą bazę pacjentów, zarówno dzieci jak i dorosłych. Szukamy osób z minimalnie 3-letnim doświadczeniem, komunikatywnych i chcących rozwijać swoje umiejętności.

Potrzebujemy lekarza dentysty dobrze czującego się w leczeniu zachowawczym i protetycznym, w dowolnym zakresie. Jeśli lubisz leczyć tylko dzieci – to świetnie! Moi mali ortodontyczni pacjenci na Ciebie czekają 🙂 Jeśli Twoją mocną stroną jest leczenie dorosłych – doskonale, szczególnie, jeśli możesz pracować popołudniami.

W kwestii leczenia ortodontycznego również jesteśmy otwarci, możesz się zajmować tylko leczeniem dzieci, lub tylko leczeniem dorosłych, jeśli masz takie preferencje.

Zapraszamy do kontaktu, pod numerem telefonu 698677742 lub mailowo zarzad@dentifem.pl

Komentarze

Logo Aparatka Białe

Cześć! Jestem Karolina i zawodowo zajmuję się prostowaniem zębów i mitów na temat aparatów, ortodoncji i stomatologii. Rozgość się – zapraszam, do czytania, oglądania, zadawania pytań i dzielenia się swoimi doświadczeniami.

Karolina Rokita

41 366 00 69
535 888 886
kontakt@doktoraparatka.pl

ul. Złota 26
25-015 Kielce, Polska

Napisz do mnie

    Copyright © 2019 doktoraparatka.pl Designed by: Logo SC