Umów się na konsultacje online

Zapraszam na wideokonsultacje ortodontyczne dla dzieci. Połącz się ze mną na Skype lub umów wizytę przez portal Znany Lekarz.

Prostsze niż myślisz

Witaj! Jestem Karolina Rokita

Pragnę dzielić się z Wami doświadczeniem, wiedzą i walczyć z mitami, które powstały wokół prostowania zębów. Jeśli ten temat dotyka Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich, zachęcam Cię do rozgoszczenia się, czytania, oglądania i komentowania.

Kocham to co robię

Chętnie podzielę się wiedzą

Moi pacjenci mają wiele pytań odnośnie aparatów, pielęgnacji i sposobów leczenia. Często też muszę prostować ich błędne przekonania i informacje, które gdzieś zasłyszeli lub znaleźli w otchłaniach Internetu. Dlaczego daje mi to taką satysfakcję? Tu dowiesz się więcej na temat moich motywacji.

Wspieram Cię w walce o zdrowy uśmiech!

Komentarze: 0

Praca dla lekarza ortodonty i dla lekarza dentysty

20 listopada 2021

Poszukujemy lekarza dentysty oraz lekarza ortodonty, który chciałby dołączyć do naszego zespołu. Mamy bardzo dużą bazę pacjentów, zarówno dzieci jak i dorosłych. Szukamy osób z minimalnie 3-letnim doświadczeniem, komunikatywnych i chcących rozwijać swoje umiejętności.

Potrzebujemy lekarza dentysty dobrze czującego się w leczeniu zachowawczym i protetycznym, w dowolnym zakresie. Jeśli lubisz leczyć tylko dzieci – to świetnie! Moi mali ortodontyczni pacjenci na Ciebie czekają 🙂 Jeśli Twoją mocną stroną jest leczenie dorosłych – doskonale, szczególnie, jeśli możesz pracować popołudniami.

W kwestii leczenia ortodontycznego również jesteśmy otwarci, możesz się zajmować tylko leczeniem dzieci, lub tylko leczeniem dorosłych, jeśli masz takie preferencje.

Zapraszamy do kontaktu, pod numerem telefonu 698677742 lub mailowo zarzad@dentifem.pl

Komentarze

Logo Aparatka Białe

Cześć! Jestem Karolina i zawodowo zajmuję się prostowaniem zębów i mitów na temat aparatów, ortodoncji i stomatologii. Rozgość się – zapraszam, do czytania, oglądania, zadawania pytań i dzielenia się swoimi doświadczeniami.

Karolina Rokita

41 366 00 69
791 375 371
kontakt@doktoraparatka.pl

ul. Złota 26
25-015 Kielce, Polska

Napisz do mnie

    Copyright © 2019 doktoraparatka.pl Designed by: Logo SC