Lecz się u specjalisty ortodoncji

Zapraszam na konsultacje ortodontyczne dla dzieci i dorosłych w gabinecie Dentifem. Umów wizytę przez portal Znany Lekarz i rozpocznij leczenie niewidocznymi nakładkami ortodontycznymi. Dla Pacjentów mieszkających w innej miejscowości/kraju istnieje możliwość zdalnego leczenia ortodontycznego!

Prostsze niż myślisz

Ortodonta Ortodontka Kielce leczenie Ortodontyczne Aparat na zęby KAROLINA ROKITA specjalista ortodoncji

Nazywam się Karolina Rokita

Jestem specjalistą ortodoncji. Pragnę dzielić się z Państwem doświadczeniem, wiedzą i walczyć z mitami, które powstały wokół prostowania zębów. Jeśli ten temat dotyka Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich, zachęcam Cię do rozgoszczenia się, czytania, oglądania i komentowania.

Ortodoncja to moja pasja

Ortodonta Ortodontka Kielce leczenie Ortodontyczne Aparat na zęby KAROLINA ROKITA specjalista ortodoncji

Nowoczesna, cyfrowa ortodoncja

Moją pasją jest wprowadzanie do codziennej pracy nowoczesnych, cyfrowych technologii. Jednym z głównych obszarów moich zainteresowań jest leczenie z wykorzystaniem niewidocznych nakładek (alignerów), które są wygodne, dają przewidywalne wyniki leczenia i dobrze wyglądają. Aby wyniki były przewidywalne, wymaga to od lekarza wielu szkoleń, webinarów, poświęconego czasu, wyobraźni przestrzennej, wyczucia estetyki oraz ogólnego doświadczenia w leczeniu ortodontycznym. Dowiedz się więcej o moich motywacjach.

Nowoczesne, bezbolesne leczenie na wyciągnięcie ręki!

Komentarze: 0

Niezwykła przemiana uśmiechu 9-letniej Pacjentki

28 lipca 2023

Niezwykła przemiana uśmiechu 9-letniej Pacjentki.

Dziewczynka zgłosiła się do mojego gabinetu Dentifem w celu korekty estetycznej ustawienia górnych jedynek. Ze względu na to, że były one ustawione bardzo nierówno, nie chciała się uśmiechać i martwiła się kontaktami z rówieśnikami.

Zwykły aparat ortodontyczny (klasyczna płytka Schwartza) byłby w tym przypadku za mało precyzyjny i nie pozwoliłby na uzyskanie satysfakcjonującego efektu. Nie stosuję stałych aparatów ortodontycznych (zamków) u dzieci, ze względu na to, że ciężko jest im utrzymać prawidłową higienę jamy ustnej, jak i dlatego, że często dochodzi do uszkodzenia części aparatu. Jedyną opcją, by pomóc mojej uroczej pacjentce, było zastosowanie aparatów nakładkowych, alignerów.

Po wykonaniu fotografii, skanów jamy ustnej, oraz zdjęć rentgenowskich, moim zadaniem było zaplanowanie leczenia. Na podstawie zaplanowanej przeze mnie sekwencji dla Pacjentki przygotowywane są nakładki. Na efekty leczenia u Pacjentki nie trzeba było długo czekać! Efekty, które widoczne są na fotografiach udało się uzyskać po kilkunastu tygodniach!

Dziewczynka jest w trakcie leczenia. Na tym etapie szeroko się uśmiecha i zarówno ona, jak i jej rodzice są bardzo szczęśliwi, że zdecydowali się na moją opiekę ortodontyczną, jak i na leczenie z wykorzystaniem nakładek ortodontycznych.

Serdecznie zapraszam do gabinetu Dentifem w Kielcach, gdzie zajmuję się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych.

O leczeniu nakładkami ortodontycznymi, inaczej alignerami, przeczytacie Państwo więcej tutaj.

Komentarze

Logo Aparatka Białe

Cześć! Jestem Karolina i zawodowo zajmuję się prostowaniem zębów i mitów na temat aparatów, ortodoncji i stomatologii. Rozgość się – zapraszam, do czytania, oglądania, zadawania pytań i dzielenia się swoimi doświadczeniami.

Karolina Rokita

41 366 00 69
535 888 886
kontakt@doktoraparatka.pl

ul. Złota 26
25-015 Kielce, Polska

Napisz do mnie

    Copyright © 2019 doktoraparatka.pl Designed by: Logo SC