Lecz się u specjalisty ortodoncji

Zapraszam na konsultacje ortodontyczne dla dzieci i dorosłych w gabinecie Dentifem. Umów wizytę przez portal Znany Lekarz i rozpocznij leczenie niewidocznymi nakładkami ortodontycznymi. Dla Pacjentów mieszkających w innej miejscowości/kraju istnieje możliwość zdalnego leczenia ortodontycznego!

Prostsze niż myślisz

Ortodonta Ortodontka Kielce leczenie Ortodontyczne Aparat na zęby KAROLINA ROKITA specjalista ortodoncji

Nazywam się Karolina Rokita

Jestem specjalistą ortodoncji. Pragnę dzielić się z Państwem doświadczeniem, wiedzą i walczyć z mitami, które powstały wokół prostowania zębów. Jeśli ten temat dotyka Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich, zachęcam Cię do rozgoszczenia się, czytania, oglądania i komentowania.

Ortodoncja to moja pasja

Ortodonta Ortodontka Kielce leczenie Ortodontyczne Aparat na zęby KAROLINA ROKITA specjalista ortodoncji

Nowoczesna, cyfrowa ortodoncja

Moją pasją jest wprowadzanie do codziennej pracy nowoczesnych, cyfrowych technologii. Jednym z głównych obszarów moich zainteresowań jest leczenie z wykorzystaniem niewidocznych nakładek (alignerów), które są wygodne, dają przewidywalne wyniki leczenia i dobrze wyglądają. Aby wyniki były przewidywalne, wymaga to od lekarza wielu szkoleń, webinarów, poświęconego czasu, wyobraźni przestrzennej, wyczucia estetyki oraz ogólnego doświadczenia w leczeniu ortodontycznym. Dowiedz się więcej o moich motywacjach.

Nowoczesne, bezbolesne leczenie na wyciągnięcie ręki!

Komentarze: 0

Leczenie ortodontyczne w obecnej sytuacji epidemiologicznej

23 maja 2020

Kochani,

W związku z tym, że dostaję bardzo dużo zapytań w prywatnych wiadomościach oraz na skrzynkę mailową, chciałabym Wam opisać jak w tym momencie, podczas trwania pandemii, wygląda moja praca w gabinecie.

Wiem, że dużo z Was chciałoby rozpocząć w najbliższym czasie leczenie ortodontyczne. Na ten moment, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, przyjmowanie pacjentów ortodontycznych powinno być ograniczone do sytuacji awaryjnych.

Do awarii zaliczam odklejony zamek ortodontyczny, złamany drut ortodontyczny czy utratę innego elementu aparatu ortodontycznego, która może spowodować nieprawidłowe przesuwanie się zębów lub zranienie błony śluzowej jamy ustnej.

Mam nadzieję, że wkrótce będę mogła wrócić do wizyt planowych. W pierwszej kolejności opieką otoczeni zostaną pacjenci, którzy użytkują aparaty ortodontyczne. Ze względu na epidemię, a co za tym idzie – przerwę w pracy gabinetu, aparaty większości moich pacjentów są na ten moment nieaktywne.

Obecnie, zgodnie z zaleceniami, nie ma możliwości przeprowadzenia konsultacji ortodontycznej w gabinecie. Jeśli ktoś z Was chciałby:

  • dowiedzieć się czy w ogóle potrzebuje aparatu ortodontycznego
  • dowiedzieć się jakie są możliwości leczenia ortodontycznego
  • dowiedzieć się w jaki sposób może się przygotować do leczenia ortodontycznego
  • skonsultować wadę zgryzu u swojego dziecka
  • dowiedzieć się czy dziecko w najbliższym czasie będzie potrzebowało leczenia ortodontycznego

-> na ten moment zapraszam Was na konsultacje ortodontyczne online. Po zarejestrowaniu się na stronie https://www.znanylekarz.pl/karolina-rokita/ortodonta/kielce na adres e-mail przesyłam instrukcję dotyczącą informacji, których potrzebuję przed wideokonsultacją.

Myślę, że pierwszorazowe konsultacje ortodontyczne w gabinecie będą możliwe najwcześniej w sierpniu, kiedy nadrobimy zaległości, które pojawiły się w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną. Prawdopodobnie, naklejenie aparatu u nowego Pacjenta będzie możliwe na jesieni ( o ile sytuacja epidemiologiczna w tym momencie na to pozwoli).

Obecnie, zgodnie z zaleceniami, nie ma możliwości naklejenia stałego aparatu ortodontycznego. Kiedy będzie to możliwe, w pierwszej kolejności aparaty zostaną naklejone u osób, które zostały już zakwalifikowane do leczenia (czyli odbyły konsultację pierwszorazową oraz została u nich wykonana dokumentacja przed leczeniem ortodontycznym), ale ich wizyty zostały anulowane ze względu na sytuację epidemiologiczną.

Proszę Was wszystkich o cierpliwość i zrozumienie 🙂 Bardzo chciałabym wrócić do pracy w starym trybie, ale nie mam kontroli nad odgórnymi wytycznymi i rozwojem sytuacji epidemiologicznej. W tej chwili jestem dla Was online 🙂

Komentarze

Logo Aparatka Białe

Cześć! Jestem Karolina i zawodowo zajmuję się prostowaniem zębów i mitów na temat aparatów, ortodoncji i stomatologii. Rozgość się – zapraszam, do czytania, oglądania, zadawania pytań i dzielenia się swoimi doświadczeniami.

Karolina Rokita

41 366 00 69
535 888 886
kontakt@doktoraparatka.pl

ul. Złota 26
25-015 Kielce, Polska

Napisz do mnie

    Copyright © 2019 doktoraparatka.pl Designed by: Logo SC