Lecz się u specjalisty ortodoncji

Zapraszam na konsultacje ortodontyczne dla dzieci i dorosłych w gabinecie Dentifem. Umów wizytę przez portal Znany Lekarz i rozpocznij leczenie niewidocznymi nakładkami ortodontycznymi. Dla Pacjentów mieszkających w innej miejscowości/kraju istnieje możliwość zdalnego leczenia ortodontycznego!

Prostsze niż myślisz

Nazywam się Karolina Rokita

Jestem specjalistą ortodoncji. Pragnę dzielić się z Państwem doświadczeniem, wiedzą i walczyć z mitami, które powstały wokół prostowania zębów. Jeśli ten temat dotyka Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich, zachęcam Cię do rozgoszczenia się, czytania, oglądania i komentowania.

Ortodoncja to moja pasja

Nowoczesna, cyfrowa ortodoncja

Moją pasją jest wprowadzanie do codziennej pracy nowoczesnych, cyfrowych technologii. Jednym z głównych obszarów moich zainteresowań jest leczenie z wykorzystaniem niewidocznych nakładek (alignerów), które są wygodne, dają przewidywalne wyniki leczenia i dobrze wyglądają. Aby wyniki były przewidywalne, wymaga to od lekarza wielu szkoleń, webinarów, poświęconego czasu, wyobraźni przestrzennej, wyczucia estetyki oraz ogólnego doświadczenia w leczeniu ortodontycznym. Dowiedz się więcej o moich motywacjach.

Nowoczesne, bezbolesne leczenie na wyciągnięcie ręki!

Komentarze: 0

Dental Monitoring

20 listopada 2021

W mojej praktyce wprowadziłam najnowszą technologię, jaką jest Dental Monitoring. Jest to system do zdalnego monitorowania leczenia Pacjenta. Pacjent otrzymuje Scan box, który działa z wcześniej zainstalowaną aplikacją w telefonie. Aplikacja umożliwia samodzielne skanowanie  zębów przez Pacjenta, co pozwala mi stale kontrolować:

-postępy w leczeniu,

-stosowanie się do zaleceń, np. dotyczących noszenia wyciągów,

-ewentualne awarie, nim zostaną zauważone przez Pacjenta,

-kontrolę higieny,

-pojawiające się zmiany próchnicowe,

-kontrolę retencji,

-kontrolę wyrzynania zębów u dzieci.

Istnieje możliwość instalacji aplikacji zarówno dla dziecka jak i dla jego rodzica. W momencie wykrycia problemu, rodzic jest o nim informowany. 

Dzięki Dental Monitoring zdecydowanie łatwiej jest prowadzić leczenie Pacjentów, którzy mieszkają w innym mieście, lub w innym kraju. Dzięki temu systemowi, możemy być w stałym kontakcie. System ten bardzo pomaga w kontroli leczenia zarówno Pacjentów ze stałymi, nakładkowymi, jak i ruchomymi aparatami ortodontycznymi. 

Czy Wy też jesteście technologicznymi geekami? 😉

#dentalmonitoring #nowoczesnaortodoncja #doktoraparatka #karolinarokita #ortodoncjakielce #ortodonta #orthodontics

Komentarze

Logo Aparatka Białe

Cześć! Jestem Karolina i zawodowo zajmuję się prostowaniem zębów i mitów na temat aparatów, ortodoncji i stomatologii. Rozgość się – zapraszam, do czytania, oglądania, zadawania pytań i dzielenia się swoimi doświadczeniami.

Karolina Rokita

41 366 00 69
535 888 886
kontakt@doktoraparatka.pl

ul. Złota 26
25-015 Kielce, Polska

Napisz do mnie

    Copyright © 2019 doktoraparatka.pl Designed by: Logo SC