Umów się na konsultacje online

Zapraszam na wideokonsultacje ortodontyczne dla dzieci. Połącz się ze mną na Skype lub umów wizytę przez portal Znany Lekarz.

Prostsze niż myślisz

Witaj! Jestem Karolina Rokita

Pragnę dzielić się z Wami doświadczeniem, wiedzą i walczyć z mitami, które powstały wokół prostowania zębów. Jeśli ten temat dotyka Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich, zachęcam Cię do rozgoszczenia się, czytania, oglądania i komentowania.

Kocham to co robię

Chętnie podzielę się wiedzą

Moi pacjenci mają wiele pytań odnośnie aparatów, pielęgnacji i sposobów leczenia. Często też muszę prostować ich błędne przekonania i informacje, które gdzieś zasłyszeli lub znaleźli w otchłaniach Internetu. Dlaczego daje mi to taką satysfakcję? Tu dowiesz się więcej na temat moich motywacji.

Wspieram Cię w walce o zdrowy uśmiech!

Komentarze: 0

Dental Monitoring

20 listopada 2021

W mojej praktyce wprowadziłam najnowszą technologię, jaką jest Dental Monitoring. Jest to system do zdalnego monitorowania leczenia Pacjenta. Pacjent otrzymuje Scan box, który działa z wcześniej zainstalowaną aplikacją w telefonie. Aplikacja umożliwia samodzielne skanowanie  zębów przez Pacjenta, co pozwala mi stale kontrolować:

-postępy w leczeniu,

-stosowanie się do zaleceń, np. dotyczących noszenia wyciągów,

-ewentualne awarie, nim zostaną zauważone przez Pacjenta,

-kontrolę higieny,

-pojawiające się zmiany próchnicowe,

-kontrolę retencji,

-kontrolę wyrzynania zębów u dzieci.

Istnieje możliwość instalacji aplikacji zarówno dla dziecka jak i dla jego rodzica. W momencie wykrycia problemu, rodzic jest o nim informowany. 

Dzięki Dental Monitoring zdecydowanie łatwiej jest prowadzić leczenie Pacjentów, którzy mieszkają w innym mieście, lub w innym kraju. Dzięki temu systemowi, możemy być w stałym kontakcie. System ten bardzo pomaga w kontroli leczenia zarówno Pacjentów ze stałymi, nakładkowymi, jak i ruchomymi aparatami ortodontycznymi. 

Czy Wy też jesteście technologicznymi geekami? 😉

#dentalmonitoring #nowoczesnaortodoncja #doktoraparatka #karolinarokita #ortodoncjakielce #ortodonta #orthodontics

Komentarze

Logo Aparatka Białe

Cześć! Jestem Karolina i zawodowo zajmuję się prostowaniem zębów i mitów na temat aparatów, ortodoncji i stomatologii. Rozgość się – zapraszam, do czytania, oglądania, zadawania pytań i dzielenia się swoimi doświadczeniami.

Karolina Rokita

41 366 00 69
791 375 371
kontakt@doktoraparatka.pl

ul. Złota 26
25-015 Kielce, Polska

Napisz do mnie

    Copyright © 2019 doktoraparatka.pl Designed by: Logo SC