Umów się na konsultacje online

Zapraszam na wideokonsultacje ortodontyczne dla dzieci. Połącz się ze mną na Skype lub umów wizytę przez portal Znany Lekarz.

Prostsze niż myślisz

Witaj! Jestem Karolina Rokita

Pragnę dzielić się z Wami doświadczeniem, wiedzą i walczyć z mitami, które powstały wokół prostowania zębów. Jeśli ten temat dotyka Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich, zachęcam Cię do rozgoszczenia się, czytania, oglądania i komentowania.

Kocham to co robię

Chętnie podzielę się wiedzą

Moi pacjenci mają wiele pytań odnośnie aparatów, pielęgnacji i sposobów leczenia. Często też muszę prostować ich błędne przekonania i informacje, które gdzieś zasłyszeli lub znaleźli w otchłaniach Internetu. Dlaczego daje mi to taką satysfakcję? Tu dowiesz się więcej na temat moich motywacji.

Wspieram Cię w walce o zdrowy uśmiech!

Komentarze: 0

Dbaj o siebie = dbaj o swoją psychikę (w trakcie pandemii i nie tylko)

21 kwietnia 2020

Dzisiaj taki mało ortodontyczny post, ale myślę, że w obecnej sytuacji dość potrzebny…

Jak się czujecie w związku z pandemią? Boicie się, a może czujecie bunt? Obecna sytuacja jest dla nas nowa i nie wiem jak jest u Was, ale mnie ciężko jest się w niej odnaleźć. Tęsknię za normalnym dniem pracy, działającym przedszkolem i sportem. Do tego dochodzi izolacja…

Z drugiej strony informacje dotyczące wirusa wzbudzają mój niepokój. Staram się zebrać jak najwięcej informacji, żeby zabezpieczyć siebie i innych, staram się jak najlepiej zorganizować powrót do pracy i normalnego życia.

Śledzę na bieżąco informacje i czytam o problemach, z którymi obecnie stykają się ludzie, takimi jak utrata pracy, depresja związana z izolacją czy prześladowanie dotyczące wykonywanego zawodu.

Jeśli czujecie się przytłoczeni obecną sytuacją czy też lęk nie pozwala Wam normalnie funkcjonować, warto pomyśleć o konsultacji psychologicznej. Bliskie osoby nie zawsze są w stanie pomóc, czasami w tego typu kwestiach potrzebny jest dystans. Obecnie wielu psychologów oferuje bezpłatne wsparcie dla osób, które nie są sobie w stanie poradzić ze skutkami epidemii.

Z własnego doświadczenia mogę Wam powiedzieć, że w kryzysowej sytuacji wsparcie profesjonalisty jest nieocenione i jest wartością dodaną nie tylko dla Was, ale i dla Waszych bliskich. Co więcej, terapia psychologiczna pomaga wypracować mechanizmy, które w przyszłości pomogą lepiej poradzić sobie w trudnej sytuacji.

Bardzo polecam Wam profil Zatoka Empatii, tam też znalazłam informacje dotyczące bezpłatnych konsultacji psychologicznych https://www.facebook.com/zatokaempatii/.

Jeśli chcielibyście się więcej dowiedzieć na temat dbania o swoje zdrowie psychiczne, polecam artykuły na profilu Zdrowa Głowa https://www.facebook.com/zdrowaglowapl.

Spróbujmy myśleć pozytywnie, jeszcze będzie pięknie 🙂

Gdzie jeszcze szukać pomocy?

https://www.psychologowie-dla-spoleczenstwa.pl/

Telefony Zaufania:

116 111 – Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży (codziennie 12:00 – 02:00)
116 123 – Telefon Zaufania dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym (poniedziałek-piątek 14:00-22:00)
800 70 22 22 – Linia wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego
800 108 108 – Bezpłatna linia wsparcia dla osób po stracie bliskich (poniedziałek-piątek 14:00-22:00)
22 594 91 00 – Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji (czynny w każdą środę i czwartek od 17:00 do 19:00)
22 425 9848 – Telefoniczna pierwsza pomoc psychologiczna (poniedziałek-piątek od 17:00 do 20:00, sobota od 15:00 do 17:00)

Komentarze

Logo Aparatka Białe

Cześć! Jestem Karolina i zawodowo zajmuję się prostowaniem zębów i mitów na temat aparatów, ortodoncji i stomatologii. Rozgość się – zapraszam, do czytania, oglądania, zadawania pytań i dzielenia się swoimi doświadczeniami.

Karolina Rokita

41 366 00 69
791 375 371
kontakt@doktoraparatka.pl

ul. Złota 26
25-015 Kielce, Polska

Napisz do mnie

    Copyright © 2019 doktoraparatka.pl Designed by: Logo SC