Lecz się u specjalisty ortodoncji

Zapraszam na konsultacje ortodontyczne dla dzieci i dorosłych w gabinecie Dentifem. Umów wizytę przez portal Znany Lekarz i rozpocznij leczenie niewidocznymi nakładkami ortodontycznymi. Dla Pacjentów mieszkających w innej miejscowości/kraju istnieje możliwość zdalnego leczenia ortodontycznego!

Prostsze niż myślisz

Nazywam się Karolina Rokita

Jestem specjalistą ortodoncji. Pragnę dzielić się z Państwem doświadczeniem, wiedzą i walczyć z mitami, które powstały wokół prostowania zębów. Jeśli ten temat dotyka Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich, zachęcam Cię do rozgoszczenia się, czytania, oglądania i komentowania.

Ortodoncja to moja pasja

Nowoczesna, cyfrowa ortodoncja

Moją pasją jest wprowadzanie do codziennej pracy nowoczesnych, cyfrowych technologii. Jednym z głównych obszarów moich zainteresowań jest leczenie z wykorzystaniem niewidocznych nakładek (alignerów), które są wygodne, dają przewidywalne wyniki leczenia i dobrze wyglądają. Aby wyniki były przewidywalne, wymaga to od lekarza wielu szkoleń, webinarów, poświęconego czasu, wyobraźni przestrzennej, wyczucia estetyki oraz ogólnego doświadczenia w leczeniu ortodontycznym. Dowiedz się więcej o moich motywacjach.

Nowoczesne, bezbolesne leczenie na wyciągnięcie ręki!

Komentarze: 0

Dbaj o siebie = dbaj o swoją psychikę (w trakcie pandemii i nie tylko)

21 kwietnia 2020

Dzisiaj taki mało ortodontyczny post, ale myślę, że w obecnej sytuacji dość potrzebny…

Jak się czujecie w związku z pandemią? Boicie się, a może czujecie bunt? Obecna sytuacja jest dla nas nowa i nie wiem jak jest u Was, ale mnie ciężko jest się w niej odnaleźć. Tęsknię za normalnym dniem pracy, działającym przedszkolem i sportem. Do tego dochodzi izolacja…

Z drugiej strony informacje dotyczące wirusa wzbudzają mój niepokój. Staram się zebrać jak najwięcej informacji, żeby zabezpieczyć siebie i innych, staram się jak najlepiej zorganizować powrót do pracy i normalnego życia.

Śledzę na bieżąco informacje i czytam o problemach, z którymi obecnie stykają się ludzie, takimi jak utrata pracy, depresja związana z izolacją czy prześladowanie dotyczące wykonywanego zawodu.

Jeśli czujecie się przytłoczeni obecną sytuacją czy też lęk nie pozwala Wam normalnie funkcjonować, warto pomyśleć o konsultacji psychologicznej. Bliskie osoby nie zawsze są w stanie pomóc, czasami w tego typu kwestiach potrzebny jest dystans. Obecnie wielu psychologów oferuje bezpłatne wsparcie dla osób, które nie są sobie w stanie poradzić ze skutkami epidemii.

Z własnego doświadczenia mogę Wam powiedzieć, że w kryzysowej sytuacji wsparcie profesjonalisty jest nieocenione i jest wartością dodaną nie tylko dla Was, ale i dla Waszych bliskich. Co więcej, terapia psychologiczna pomaga wypracować mechanizmy, które w przyszłości pomogą lepiej poradzić sobie w trudnej sytuacji.

Bardzo polecam Wam profil Zatoka Empatii, tam też znalazłam informacje dotyczące bezpłatnych konsultacji psychologicznych https://www.facebook.com/zatokaempatii/.

Jeśli chcielibyście się więcej dowiedzieć na temat dbania o swoje zdrowie psychiczne, polecam artykuły na profilu Zdrowa Głowa https://www.facebook.com/zdrowaglowapl.

Spróbujmy myśleć pozytywnie, jeszcze będzie pięknie 🙂

Gdzie jeszcze szukać pomocy?

https://www.psychologowie-dla-spoleczenstwa.pl/

Telefony Zaufania:

116 111 – Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży (codziennie 12:00 – 02:00)
116 123 – Telefon Zaufania dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym (poniedziałek-piątek 14:00-22:00)
800 70 22 22 – Linia wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego
800 108 108 – Bezpłatna linia wsparcia dla osób po stracie bliskich (poniedziałek-piątek 14:00-22:00)
22 594 91 00 – Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji (czynny w każdą środę i czwartek od 17:00 do 19:00)
22 425 9848 – Telefoniczna pierwsza pomoc psychologiczna (poniedziałek-piątek od 17:00 do 20:00, sobota od 15:00 do 17:00)

Komentarze

Logo Aparatka Białe

Cześć! Jestem Karolina i zawodowo zajmuję się prostowaniem zębów i mitów na temat aparatów, ortodoncji i stomatologii. Rozgość się – zapraszam, do czytania, oglądania, zadawania pytań i dzielenia się swoimi doświadczeniami.

Karolina Rokita

41 366 00 69
791 375 371
kontakt@doktoraparatka.pl

ul. Złota 26
25-015 Kielce, Polska

Napisz do mnie

    Copyright © 2019 doktoraparatka.pl Designed by: Logo SC